AZOR - bezdrátový GSM minialarm

Azor je jednoduchý bezdrátový alarm s intuitivním ovládáním ideální pro byty, chaty, garáže, kanceláře a malé obchody.

Alarm nabízí svým uživatelům plné pohodlí především díky snadnému ovládání a instalaci. Instalace je pak nejenom snadná, ale také šetrná k vašemu prostoru, jelikož je systém bezdrátový.

Technická specifikace

  • GSM plug-and-play mini alarm ideální pro malé instalace
  • intuitivní a snadné ovládání
  • 10 bezdrátových detektoru (pohyb, otevření dveří či oken,
  • 10 uživatelů pro ovládání systému
  • hlasové a SMS zprávy až na 10 telefonních čísel
  • hlasová navigace pro snadnou orientaci v menu
  • komunikační frekvence 433 Mhz

Ústředna má vestavěný GSM/GPRS komunikátor, který umožňuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli nebo středisky PCO. Je vybaven 1GB paměťovou kartou pro uchování dat událostí a nabídku hlasových zpráv.

Intuitivní a snadné ovládání

Alarm Azor se ovládá stejně snadno jako osvětlení. Přiložením přístupového čipu k ovladači alarmu podobnému běžnému vypínači se autorizujete a jedním stiskem jej zajistíte či odjistíte. Snadné ovládání pro každého!

Šetrná instalace

Bezdrátové řešení alarmu Azor umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!

Multifunkční použití

Azor ochrání byty, chaty a chalupy i garáže nejen před zloději, ale také před požárem. Je ideálním řešením pro menší objekty. Jednoduchý, ale chytrý!

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu AZOR se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

Skutečné bezpečí

Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte unikátní celkovou ochranu JABLOTRON. 

Celková ochrana za cenu jediného šálku kávy denně!

AZOR