Na trhu existuje mnoho kvalitních elektrokotlů a Vy máte možnost porovnat je navzájem. Nemáme přehnaná tvrzení, ani jsme nevymysleli perpetuum mobile. Pouze využíváme možností námi vyvinuté elektroniky, abychom Vám nabídli moderní kotel, který topí přesně tak, jak potřebujete.

 

Běžné elektrokotle na trhu disponují omezenými stupni výkonu. V praxi to znamená, že kotel v dobře zatepleném domě při mírné zimě opakovaně spíná a vypíná (cykluje)

Díky zcela nově vyvinuté elektronice nabízí Jablotron v elektrokotli Volta skutečně plynulou regulaci dodaného tepla. Kotel Volta může trvale dodávat i velmi malé množství tepla, aniž by se musel odpínat (cyklovat). Topná soustava tak může dodávat přesně tolik energie, kolik dům zrovna potřebuje, což výrazně zvyšuje Vaši tepelnou pohodu v domácnosti.

Regulace s adaptivními algoritmy umožňuje kotli, aby se sám přizpůsobil tepelné ztrátě Vašeho domu a aby sám upravoval topný výkon bez složitého nastavování ideální topné křivky. Díky tomu jsme mohli na kotli Volta maximálně zjednodušit jeho ovládání a nastavení.

Cena za dodání včetně montáže a uvedení do provozu již od 29.900,-Kč!

  

Opravdový vnitřní komfort


Adaptivní regulace se sama přizpůsobí tepelné ztrátě vašeho domu, bez nutnosti nastavování topné křivky. Díky tomu se výkon kotle vždy perfektně přizpůsobí, abyste doma měli přesně takovou teplotu, jakou si nastavíte.

 

Jednoduché ovládání


Zařízení lze jednoduše ovládat pomocí nástěnného ovladače s kolečkem nebo odkudkoliv z mobilní aplikace MyJABLOTRON. Aplikace vás navíc informuje o chodu vašeho elektrokotle stejně jako o průběhu všech dat z čidel v systému. Vzdálená diagnostika také usnadňuje údržbu a servis kotle.

 

Rozsáhlá základní výbava


Standardní cena obsahuje bohatou nadstandardní výbavu: rozšířenou pětiletou záruku, senzor teploty a vlhkosti v nástěnném ovladači a kompletní vzdálené ovládání pomocí mobilní aplikace. Při instalaci společně s rekuperační jednotkou Futura je možné integrovat ovládání kotle Volta do ovladače Alfa.

 

Skutečně plynulá regulace tepla


Elektronika kotle Jablotron Volta umožňuje trvale dodávat takové množství tepla, které je přesně optimalizované na aktuální potřebu domu. Tato regulace se skvěle hodí do nízkoenergetických a pasivních domů pro mírnou zimu.

 

Snadná rozšiřitelnost systému


Kotel Volta lze objednat v dvouokruhové variantě, která při stejných rozměrech zajišťuje kompletní obsluhu dvou topných okruhů (přímého a směšovaného) bez nutnosti dalšího příslušenství.

 

Provázanost s ostatními produkty Jablotron


Díky propojení do funkčního celku s dalšími produkty společnosti Jablotron odpadá nutnost budování dodatečné nadřazené infrastruktury. Elektrokotel Volta společně s dalšími komponenty balíčku Systém 21 tvoří ucelenou sestavu pro komfortní bydlení.