Více než deset let montáží kamerových systémů od výrobců Dahua, CP PLUS, HIKVISION, Relicam a další.

Proč instalovat elektronický (EZS) a kamerový systém

  •  komplexní zabezpečení zevnitř i zvenku
  •  nepřetržitý dohled 24 hodin denně nad střeženým objektem
  •  možnost on-line sledování pohybu osob v objektu
  •  technická podpora včetně zajištění pravidelného servisu a servisního zásahu

Komplexní dodávky kamerových systémů provádíme již od 9.900,-Kč

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

 

Jaký je postup realizace?

Jakmile nás kontaktujete, odprezentujeme a domluvíme si přesný rozsah instalace včetně funkčnosti (odprezentujeme Vám, co vše námi dodávané systémy umí), následně vám zašleme cenovou nabídku. Pokud budete s cenovou nabídkou souhlasit, podepíšeme smlouvu, vyhotovíme projekt, vystavíme zálohovou fakturu a v domluveném termínu zahájíme samotnou instalaci.

Příprava a realizace?

Instalace kamerového systému může být v drátovém nebo bezdrátovém provedení. I bezdrátové řešení je v dnešní době velmi spolehlivé. Plánujete-li stavbu rodinného domu, rádi Vám vyprojektujeme, dodáme a namontujeme potřebnou kabeláž. V případě, že výstavbu nebo rekonstrukci neplánujete, postaráme se o citlivou instalaci nezbytné kabeláže a co možná nejvhodněji nakombinujeme prvky drátového a bezdrátového řešení.

Jaký kamerový systém zvolit?

Kamerový systém přizpůsobujeme velikosti objektu. Proto si s tímto problémem nemusíte lámat hlavu. Systém vybíráme rovněž podle Vašich požadavků na systém (dohled, trasování, vyhledávání, atp.)

Máte strach z ovládání?

Systémy jsou uživatelsky přívětivé. Vše lze snadno ovládat rovněž přes PC a mobilní aplikace. Vše vám samozřejmě velmi rádi předvedeme, vysvětlíme a dodáme uživatelský manuál.

Co v případě poruchy?

Pokud není možné diagnostikovat a odstranit poruchu distančním způsobem, domluvíme si termín návštěvy našeho technika, který provede případný servis obratem (řešíme výměnou vadného dílu). Reklamace i pozáruční servisy řešíme bez nutnosti dlouhého čekání na nové díly.

Když si nevíte rady?

Jednuduše nám zavoláte a my vám poradíme po telefonu, nebo se domluvíme na servisním zásahu.