Monitoring vozidel 

Přehled o provozu firemních vozidel si díky produktům Jablotronu mohou dovolit nejen velké firmy, ale i menší živnostníci. Podnikejte efektivně!

S našimi produkty můžete mít v aplikaci Auto na mapě, která je součástí internetové Samoobsluhy, okamžitý přehled o pozici vozidel, jejich stavu a rychlosti. Můžete tak svým zákazníkům předávat přesné informace o času dojezdu vašich pracovníků, kontrolovat časové harmonogramy nebo hlídat spotřebu.

Auto na mapě je pomocník i v případě, kdy se Vám nechce zdržovat se s vypisováním knihy jízd pro vaše firemní vozidlo, i když je jen jediné.

Monitoring vozidel

Úspora nákladů

Při nízkých provozních nákladech sledovacích jednotek ušetříte velmi významné firemní prostředky za financování provozu autoparku. Již při jednom ušetřeném kilometru denně se vám provoz aplikace zaplatí.

Řešení pro živnostníky

Nabízíme vám jednoduché jednotky s velmi snadnou instalací pro základní monitoring vašich vozidel s nízkými pořizovacími náklady. 

Řešení pro firmy

Pro větší vozové parky máme řešení s jednotkou pro sledování služebních/soukromých jízd, identifikaci řidičů a signálem Panika, dostane-li se řidič do problémů. Můžete u nich také monitorovat, že bylo zapnuto chlazení nebo spuštěný posyp vozovky.

Dostupný odkudkoliv

Aplikace internetová Samoobsluha vám poskytne velmi přehledně informace o všech vašich vozidlech, jejich nákladech na provoz a správu na jednom místě. Stačí jen počítač s přístupem na internet. Profitujte z možností špičkové technologie!

Skutečné bezpečí

Kromě monitorovacích jednotek lze pro sledování provozu použít i GSM/GPS autoalarm. 

Auto v bezpečí nestojí denně víc než vaše noviny!