Celosvětově známá značka zabezpečovacích systémů.

Paradox je kanadská společnost se sídlem v Montrealu založená v roce 1989, která v současné době patří k předním firmám ve vývoji technologií v oblasti zabezpečovacích systémů.

Paradox klade velký důraz na vývoj a inovaci, proto jsou každoročně do oddělení výzkumu a vývoje investovány nemalé prostředky. I proto je celá historie společnosti protkána řadou úspěchů. Již první série detektorů pohybu zaznamenala značný ohlas, patenty těchto detektorů jsou stále používány. V roce 1996 Paradox světu představil sérii zabezpečovacích systémů Digiplex se systémem zabezpečené rozšiřitelné sběrnice. V roce 2001 byla prozměnu představena výjimečná řada bezdrátových systémů.

V současné době společnost nabízí kompletní sortiment produktů pro zabezpečení malých objektů, ale i velkých sídel nadnárodních společností. V nabídce nalezneme vše od jednoduchých čidel a ústředen až po technologie k zabezpečení rozsáhlých a velkých systémů. 

V česku si instalační firmy tuto značku velice oblíbily, protože prvky, programování a uživatelské prostředí jsou přívětivé. Nemalou roli hraje i cena systému.

Nabízíme a dodáváme zabezpečovací systém značky Paradox a jejich produkty Digiplex / EVO. Použití volíme na základě daného objektu. Lze využít stejně jako u konkurenčních systémů bezdrátového provedení, případně kombinace.