Historie společnosti Lekros EU, s.r.o.

Historie společnosti Lekros EU, s.r.o., se začala psát roku 2009, kdy jako ryze česká firma vstoupila na telekomunikační trh a začala též působit v oblasti bezpečnosti. V krátké době se jí podařilo nejen získat stabilní postavení na trhu, ale také rozšířit své působení s komplexními slaboproudými dodávkami „na klíč” a zahájit také rozvoj aktivit v dalších oblastech slaboproudé techniky. V průběhu následujících let došlo k vyprofilování společnosti a jejímu rozdělení podle jednotlivých oborových aktivit včetně vlastních právních forem.

Vize a odborné ambice společnosti Lekros EU, s.r.o., směřují k jednomu cíli, jímž je dodávat zákazníkům špičkové zabezpečovací, docházkové, komunikační systémy a prvotřídní bezpečnostní služby.

Úzká specializace společnosti zaručuje zákazníkům nejvyšší odborný standard, garantuje nabídku jak nejmodernějších produktů, tak i vysoce kvalifikovaného a operativního personálu. Touto specializací jsou zejména kamerové systémy s návazností na optické datové trasy. Může nabídnout jak portfolio standardních systémů dodávaných renomovanými výrobci, tak vlastní systémy, které naše společnost jako dovozce velkoobchodně distribuuje.

Aktivity společnosti jsou z velké části dislokované mimo ČR, a to na území států EU. Našimi významnými zákazníky jsou nadnárodní logistické společnosti a výrobní řetězce.

 

Komunikace a zákaznická podpora

Snažíme se s použitím osobního přístupu nabídnout co nejvhodnější technické řešení, jež je konkrétně koncipované na realizovaný projekt, a to vše s důrazem na funkční užitnou hodnotu celého systému. Na požádání lze prezentovat funkčnost vybraných systémů na referenčních projektech. Vedle toho nabízíme možnost vyzkoušení produktů formou zápůjček. U každé realizace považujeme za samozřejmý standard předání plné projektové i technické dokumentace a uživatelské zaškolení Vašich zaměstnanců, jež provádíme vždy při upgradech či úpravách instalovaných systémů.

 

Technická podpora

Technická podpora je realizována profesionálním týmem certifikovaných specialistů vyškolených na námi nabízené technologie s využitím testovacího a servisního zázemí na vysoké technické úrovni.

Díky provázanosti realizační a obchodní části jsme plně schopni poskytnout zákazníkovi jeden z nejrychlejších servisních a reakčních intervalů na současném trhu. Záruční a servisní zásahy na námi instalovaných systémech řešíme výhradně výměnou, případně zapůjčením náhrady za vadné prvky. S tím jsou také spojené výjimečné záruční podmínky.

Společnost nabízí služby opírající se o dlouholeté zkušenosti s realizací stavebních a zemních úprav, jež provádí výhradně vlastní technikou a stroji.

 

Dodavatelé HW řešení

Dodavatel našich zabezpečovacích systémů je předním světovým výrobcem kamerových systémů.

Podle zprávy společnosti IMS 2015 má firma 2. největší světový podíl na trhu. Zaměřuje se na stálé investice do výzkumu a vývoje nových technologií a inovací, investuje do nich každoročně téměř 10 % dosažených tržeb. Náš dodavatel disponuje více než 3000 profesionály ve vývojářském týmu, kteří se věnují poskytování vysoce kvalitních a výkonných špičkových výrobků. Řešení jsou navržena tak, aby byla škálovatelná a modulární a aby tím poskytla flexibilní možnosti konfigurace.

Výrobce našeho HW má patentové portfolio s 592 patenty a licencuje jejich technologie i pro jiné výrobce. Produktové portfolio zahrnuje pokročilý dohledový hardware a software, kamerové systémy, přístupový systém, zabezpečovací systém, systém videovrátných a inteligentní systémy řízení budov.