Přístupové systémy

Lze využít např. pro otevření standardních dveří, nebo otevření například závory na základě RZ vašeho automobilu.

Systémy je možné propojit s ostanímy (např. kamerovými a zabezpečovacími) systémy.

Řízení přístupu je správa a koordinace bezpečného pohybu lidí v budově nebo na staveništi. Systém kontroly přístupu zajišťuje, že pouze oprávnění lidé budou moci vstoupit do schválených oblastí ve správný čas.

Na rozdíl od standardních mechanických klíčů je řízení přístupu flexibilní a dynamické. Umožňuje bezpečnostním pracovníkům autorizovat nebo zrušit oprávnění uživatelů na webu, kdykoli potřebují - například automatizované semafory, které ovládáte.

Přístupové systémy mohou zahrnovat elektronické dveřní zámky pro použití v exteriéru a interiéru; čtečky s přístupem pro výtahy nebo parkoviště; a bezdrátové elektronické zámky na skříních či kabinetech. Uživatelé budovy nebo webu mohou otevírat dveře a další zámky pomocí inteligentní přístupové karty, programovatelného elektronického klíče, PIN kódu nebo mobilní aplikace - nebo dokonce prostřednctvím všech čtyřech možností.

Co přístupové systémy umí?

  • ovládání dveří čipem, kódem, biometricky nebo telefonem
  • ovládání turniketů
  • ovládání vstupní branky – brány čipem, telefonem, kódem, biometrií*, ovladačem. Bránu lze ovládat pomocí čipu umístěného v automobilu a to pouhým přiblížením k ovládanému místu
  • ovládání brány nebo závory pomocí SPZ – RZ automobilu
  • přístupové systémy umíme propojit s docházkovými systémy

* Biometrie - vyhodnocování na základě otisku prstu, snímání oční duhovky, případně snímání celého obličeje.

Velmi rádi Vám poskytneme více informací, neváhejte nás kontaktovat.