Zabýváme se dodávkou a pokládkou topných uhlíkových fólií.

Ceny od 340,-Kč/bm - sleva možná!

 

Proč zvolit jako zdroj vytápění právě uhlíkové fólie? Ze všech současných technologií mají nejvíce výhod a hodí se pro většinu instalací.

Jejich energetická účinnost je výborných 99 %. Jejich provoz je bezúdržbový a náklady na spotřebu výrazně nižší než u doposud používaných technologií. Poskytují velkou variabilitu díky malé tloušťce a nenáročné instalaci (žádné kotle, topná tělesa, potrubí). Díky plošnému pokrytí, rychlosti náběhu a přesné regulaci nabízí maximální komfort. Nezpůsobují víření prachu ani vysychání vzduchu. Mohou fungovat jako hlavní či doplňkový zdroj tepla. Ideální ve spojení s fotovoltaikou a domácími bateriemi.

 

Parametry námi dodávaných uhlíkových fólií

  • šířka 50cm, výkon 100W/m2 = 340,-Kč/bm
  • šířka 50cm, výkon 180W/m= 360,-Kč/bm
  • šířka 50cm, výkon 150W/m2 (extra odolné provedení) = 550,-Kč/bm

Ceny jsou vč 21% DPH

Výsledná cena se může lišit v závislosti na celkovém odběru (při větších odběrech možno slevy).

Velmi rádi Vám vytvoříme přesnou kalkulaci přímo pro Vás - neváhejte nás kontaktovat, bezplatně pro Vás vypracujeme nezávazný rozpočet.

 

Stropní vytápění

Stropní uhlíkové fólie prohřívají podhled stropu a mění jej na velkoplošný sálavý zdroj, který nízkou teplotou rovnoměrně vytápí místnost. Nemusí prohřívat celou konstrukci a vytápění je tak efektivní a rychlé. Instalace je snadná a lze ji uplatnit i při tzv. suché výstavbě, a tím zjednodušit a urychlit stavební práce. Tento systém vytápění je vhodný zejména pro montované podhledy ze sádrokartonových nebo sádrovláknitých desek. Pod stropní konstrukci se připevní tepelná izolace, přímo na ní uhlíková fólie, dále už jen ochranná PE fólie a podhledová deska.

 

Nevýhodou technologie vytápění uhlíkovou fólií (platí obecně pro elektrické vytápění) je nepříznivá legislativa v podobě PENB (průkaz energetické náročnosti budovy) u novostaveb a potřeba většího hlavního jističe, vše je samozřejmě řešitelné. Obecně pro RD do 260 m2 vytápěné plochy výhody jednoznačně převažují.

Instalujeme výhradně současnou špičku na trhu. Jeho životnost převyšuje 30 let a sami na něj poskytujeme záruku 15 let. Má nejlepší poměr cena/výkon a zároveň uspokojí i nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

 

Našim zákazníkům poskytujeme úplnou službu v oblasti vytápění a tedy i s případnými problémy s PENB rádi poradíme či průkaz energetické náročnosti budovy vypracujeme. Je několik způsobů, jak faktor neobnovitelné primární energie budovy snížit, a tím legislativní požadavky PENB splnit.