Videotelefony patří mezi moderní zabezpečovací systémy domů. 

Námi dodávané videotelefony umožňují jednoduše komunikovat s osobami stojícími za dveřmi a pokud k nim přidáte elektronický zámek, umožní vám otevřít návštěvám přes domovní monitor. U vchodu je umístěna kamerová jednotka se zvonkem, která přenáší obraz do monitoru videotelefonu uvnitř domu.

Dodáváme rovněž videotelefony s možností ovládání přes aplikaci v mobilním zařízení (Android a iOS).

V případě, že k sadě dokoupíte další monitor, můžete se u řady modelů přes intercom spojit z patra do patra uvnitř domu.

Už vás někdy napadlo, že by se vám hodilo mít propojený domovní zvonek s mobilním telefonem? S námi se váš sen stane skutečností!

Videotelefon dokáže komunikovat s mobilními telefony a tablety. Snadno tak dokážete komunikovat s příchozí návštěvou, ať už jste právě kdekoliv v domě nebo i mimo něj.

Videotelefon s širokým úhlem záběru zvládne díky infračervenému přisvícení perfektně zobrazit zvonící návštěvu i za šera či v noci. Zmáčknutím jediného tlačítka navíc jednoduše otevřete dveřní zámek nebo můžete ovládat pojezd brány.

Námi dodávané videotelefony vás potěší snadnou montáží a bytelným provedením dveřní kamerové jednotky, která je vyrobena tak, aby odolala vandalům.

Odteď už budete mít okolí svého domu vždy plně pod kontrolou.