Více než deset let zkušeností v oblasti montáží a servisů zabezpečovacích systémů.

 

Proč instalovat elektronický (EZS) a kamerový systém

  •  komplexní zabezpečení zevnitř i zvenku
  •  nepřetržitý dohled 24 hodin denně nad střeženým objektem
  •  možnost on-line sledování pohybu osob v objektu
  •  technická podpora včetně zajištění pravidelného servisu a servisního zásahu

 

Jaký je postup realizace?

Jakmile nás kontaktujete, odprezentujeme a domluvíme si přesný rozsah instalace včetně funkčnosti (odprezentujeme Vám, co vše námi dodávané systémy umí), následně vám zašleme cenovou nabídku. Pokud budete s cenovou nabídkou souhlasit, podepíšeme smlouvu, vyhotovéme projekt, vystavíme zálohovou fakturu a v domluveném termínu zahájíme samotnou instalaci.

Drátový nebo bezdrátový zabezpečovací systém?

Instalace zabezpečovacího systému může být v drátovém nebo bezdrátovém provedení. I bezdrátové řešení je v dnešní době velmi spolehlivé, navíc o výměnu baterií se postaráme za Vás. Plánujete-li stavbu rodinného domu, rádi Vám vyprojektujeme, dodáme a namontujeme potřebnou kabeláž.

Jakéhý zabezpečovací systém zvolit?

Zabezpečovací systém přizpůsobujeme velikosti objektu. Proto si s tímto problémem nemusíte lámat hlavu. Systém vybíráme rovněž podle Vašich požadavků na systém (pokud potřebujete ovládat garážová vrata, žaluzie, závlahu, topení, atp.)

Máte strach z ovládání?

Systémy jsou uživatelsky přívětivé. Ve většině případů stačí zadat 4 místný kód a zadat volbu. Případně místo kódu použít čip, případně pomocí mobilní aplikace stisknete jednoduše “zastřežit”. Vše vám samozřejmě velmi rádi předvedeme, vysvětlíme a dodáme uživatelský manuál.

Co v případě poplachu?

Poplach a další stavy lze přenášet na zadaná telefonní čísla (volání, SMS), do mobilní aplikace, nebo na pult centrální ochrany PCO. Ať už si vyberete jakoukoliv variantu, samozřejmě vám poskytneme podrobnější informace a zajistíme kompletní nastavení.

Když si nevíte rady?

Jednuduše nám zavoláte a my vám poradíme po telefonu, nebo se domluvíme na servisním zásahu.